wtorek, 31 stycznia 2012

Jestem na TAG!

W dalszym ciągu staram się jakoś pozbierać, nie idzie mi za dobrze co widać na blogu ( a w zasadzie nic nie widać :P )... Dzisiejszy post znów zawdzięczamy scrapgangowi :D Wielgachne dzięki kochane!! :* :* Zmusiłyście mnie do stworzenia czegoś, co dodało mi sporo sił. Scrapgang zmienia zasady działania, o wszystkich zmianach przeczytacie w TEJ notce.  I wczoraj ruszyło kolejne wyzwanie gangowe "Jestem na TAG!", które przygotowała Młoda Kobieta. Serdecznie Was zapraszam do brania udziału dla 3 najlepszych prac Rysa przygotowała świetne banerki!!
Ja do tego wyzwania przygotowałam niebieski tag - pasujący do mojego pokoju, który ma za zadanie przypominać mi co jest najważniejsze :) Tak w końcu zrobiłam coś całkowicie dla siebie :) !! W wyzwaniu były tylko dwie wytyczne - miał to być ozdobny Tag i miały się znaleźć minimum 3 guziki stanowiące jeden z głównych elementów. Oto mój twór:


I na koniec jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: dziękuję Wam że tu nadal zaglądacie:] Dziękuję Wam za wsparcie, a w szczególności Scrapgangowi czyli Młodej Kobiecie, Rysie i Maggie, a także Sosas ze Scrapowego Sosasowiska oraz niebezpiecznie natchnionej :) DZIĘKUJĘ

Koniecznie zajrzyjcie na blog scrapgangu by zobaczyć twory reszty dziewczyn z zespołu:D

2 komentarze:

  1. Kochana - świetny tag wyszedł :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Fenomenalne. Bardzo urokliwe i przyjemnie romantyczne :)

    OdpowiedzUsuń