piątek, 6 stycznia 2012

Noworocznie!

Tak, wiem że mamy już 6 stycznia... ale ze względu na fakt, że to mój pierwszy post w Nowym Roku, chciałabym Wam wszystkim życzyć wszystkiego dobrego, lepszego i najwspanialszego. Aby zdrowie, szczęście i miłość Was nie opuszczało, bo to przecież najważniejsze - reszta to tylko dodatki;)

Ostatni post zeszłego roku był "grupowy" przede wszystkim dlatego, że bardzo nie chciałam wchodzić w Nowy Rok z zaległościami:] mam jeszcze pewien prezent do pokazania, ale jeszcze nie wiem kiedy go pokażę;)
Muszę przyznać, że święta mnie rozleniwiły...:) nic nie dłubałam od świąt, a mój "kącik" dziwnie ogarnięty... ale już nie długo! Działo się tak, bo inna rzecz zawładnęła moją główką... PUZZLE!!! hehe tak, musiałam skończyć... Dostałam je kilka lat temu, układałam dzielnie, aż nie przyszły obowiązki dnia codziennego i musiałam wszystko uprzątnąć do pudełka. Byłam bardzo zdziwiona, gdy w święta je wyjęłam a w środku ładnie poukładane ułożone części:) Niby połowa zrobiona, ale najgorsze miało być przede mną:]

Oczywiście zdjęcia robione przy świetle sztucznym... Wczoraj wieczorem skończyłam!! A w zasadzie pod koniec to praca zespołowa była:P mama przyszła pomóc, a tata to już chyba tylko kibicować choć 4 elementy udało mu się ułożyć:].Chciałam zrobić zdjęcie w świetle dziennym, ale dziś takiego nie było:( Więc daję jak jest:

Tak, wiem też że odbiega to od tego co dotychczas pokazywałam, ale to też swego rodzaju zajawka:D
Pozdrawiam Was w tym Nowym Roku!:)

2 komentarze: