piątek, 5 października 2012

Scrapgangowe lifty

Nasz DT blog ciągle się rozwija. W związku z tym poszukujemy nowych duszyczek do DT, zgłoszenia jeszcze tylko dwa dni, ale może warto wysłać nam zgłoszenie? Kto chce być gangsterką/em niech zagląda TU.

A dziś debiut nowej zabawy - w liftowanie :). Liftem październikowym jest wspaniała kartka Gosi S. !!!!!! Wątpię by ktoś Gosi nie znał, ale jeśli ktoś taki się znajdzie niech koniecznie nadrobi i zajrzy na jej bloga: http://gosiasalamonmagnolia.blogspot.com/
A oto kartka do zliftowania:

A poniżej moja gorsza wersja kartki Gosi. Ja jak zwykle do liftów podchodzę by jak najbardziej przypominało oryginał - z użyciem własnych materiałów - staram się nic nie dokupować w celu liftowania. I tym razem tak się udało. Bazą jest papier od Rysy więc nie wiem co to takiego :P tag zrobiony z Tajemniczego Ogrodu z GP, drugi ułożony poziomo to Graphic45, do tego kwiatki wiśni, kwiat od Maggie, ćwiek z Latarni Morskiej i dużo tuszowania oczywiście ukochanym brązem z Latarni :)


Nie chwaliłam się Wam wcześniej, bo jakoś nie było okazji i nie używana stała. Mam swoją wymarzoną maszynę do szycia  i właśnie na tym lifcie debiutowała tworząc przeszycia wokół :) Mała reklama:

Powyższe wyzwanie w liftowanie nie zastępuje już trwającego "Liści szmer" - w którym też możecie jeszcze brać udział :)

3 komentarze:

 1. Lifcik fajniutki:)
  A maszyny zazdroszcze. Ja po przeprowadzce nie mam, i bardzo mi brakuje. Co chwile kartka czy scrap proszą o przeszycia, a do ręcznych nie mam cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyszło bardzo fajnie. Moim zdaniem błędnie tak nisko oceniasz swoją prace. Maszyny niesamowicie zazdroszczę i z niecierpliwością czekam co na niej wyczarujesz i tu nam pokażesz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszy ci wspaniałe kwiaty jabłoni! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń