sobota, 21 września 2013

Lift NIEkartkowy

W końcu ruszyłyśmy z nową zabawią na Scrapgangu!! :) Tym razem lifty NIE kartkowe - czyli będziemy liftować LOsy, zakładki do książek, tagi, pudełka, notesy... wszystko co kartką nie jest a można zliftować :D
Zaczynamy z grubej rury, bo od LOska :)
W moim przypadku jest o tyle ciężko, że jest to drugie LO jakie zrobiłam, pierwsze zrobiłam rok temu i też za sprawą Scrapgangsterek :P TU
Znów oscrapowałam "nasze" zdjęcia :) Te są ostatnio moimi ulubionymi :)
Zmieniłam kolory, ale starałam się zachować formę. Napis na zdjęciu napisałam cienkopisem, a "paparazzi" wycięłam z papieru GP :) Serce na zdjęciu zrobiłam ze sznurka, papiery to totalny mix tego co mi akurat podpasowało, UHK, GP, Rapakivi, Papermania i inne których nazw nie znam. Pod spodem to farba biała akrylowa. Dodałam guziczki, motylka, wisieńki i listek :) I powstało to:A liftowałyśmy tę oto pracę k.a.s.i.


Zajrzyjcie na blog i zobaczcie jak reszta zespołu sobie poradziła z tym liftem i jestem bardzo ciekawa jak Wy sobie poradzicie :))))

3 komentarze:

  1. Fajne to ciemne tło, ładnie eksponuje resztę pracy :) Podobają mi się paparazzi :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też bardzo spodobalo mi sie to ciemne tło świetnie kontrastujące z tym, co powinno być wyeksponowane :D Dobra robota!

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki dziewczyny! Naprawdę bałam się co z tego będzie :D

    OdpowiedzUsuń