poniedziałek, 2 września 2013

Tulipany [1]

Znów mnie wzięło na krzyżyki - to tak w wielkim skrócie... :)
Ten zestaw "rzucił" mi się w oczy w Empiku a cena była tak niesamowita, że postanowiłam spróbować wrócić do tego hobby - daję sobie kolejną szansę. Możliwe, że czas nie jest ku temu przychylny, bo dobrze wiecie jak ostatnio jestem zapracowana, no ale innym bodźcem jest barwiona kanwa - na takiej jeszcze nigdy nie szyłam :)
Tak wyglądał cały zestaw zaraz po wyjęciu z opakowania:


Tak sama barwiona kanwa:

A tak już przeze mnie zaczęta (dziś już jest troszkę więcej, ale nie miałam jak zrobić zdjęcia:)

Będę sukcesywnie pokazywać postępy - ale patrząc jak często po nią sięgam nie będzie to za często :)

8 komentarzy:

 1. Wow , cudowny ten zestaw :) ja ostatnio trochę mniej krzyżykuję przez kartki , w które dosłownie wsiąkłam , choć tyle zaczętych i niezaczętych zestawów leży . Będę podglądać efekty Twojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow , cudowny ten zestaw :) ja ostatnio trochę mniej krzyżykuję przez kartki , w które dosłownie wsiąkłam , choć tyle zaczętych i niezaczętych zestawów leży . Będę podglądać efekty Twojej pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę :) Moze i ja kiedys wróce do krzyżykow, ale podobnie jak przedmówczyni, na razie wsiąklam w papier ;)
  Powodzenia! Wzór piekny! A takiej kanwy jeszcze nie widzialam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też widziałam ten zestaw, ale stwierdziłam, że nie mam teraz czasu na krzyżyki ;)i to jeszcze w takiej maxi wersji (gdzie mój największy format póki co to zakładka). Ale trzymam kciuki za szybkie postępy i częste publikacje :*

  OdpowiedzUsuń
 5. hehe no ja też wsiąkłam w papier... i jeszcze koraliki :) ale nie mogłam się oprzeć :P a poza tym do pracy scrapu nie zabiorę - a to mogę w przerwie podziergać :)
  Dzięki za wsparcie - przyda się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dear Szara,

  thank you for the respect to all works from Your competition at Szuflada "MOTORYZACJA". I see that everybody got minimum the response of You ...!
  PLEASE next time without slime and NO: FREE TECHNICS AND REALISING, when tanyway the cards of Your best friends will win!

  Thanks again ...!

  Hugs Senna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dear Senna,
   I can understand that you are angry with me that I didnt left any comment - I saw your film twice and I thought that I wrote allready... But you cant be angry that you didnt win... I rated as I felt, and sorry to inform you that "Iluszka" isn't my "best friend"...
   Thats sad that you think like that...
   Hugs Szara

   Usuń
 7. Dear Szara,

  the question and comment wasn`t about to win or loose - the question was about respect and response. How I can loose, when I made I work/card/video/bag for me or somebody else?
  It is a game and he other connections were open to see.

  Thank you now for the response ...

  Hugs Senna

  OdpowiedzUsuń