czwartek, 22 marca 2012

Spotkanie

Mam trochę zaległości do pokazania, ale jak jeszcze poczekają to nic się nie stanie :)
Chcę Wam przedstawić świetną osóbkę jaką jest Diana. Wczorajszy wieczór poświęciła dla mnie, by postarać się nauczyć mnie robić takie koralikowe cuda, które tworzy. Moim zdaniem jest to łatwiejsze niż sądziłam, ale trudniejsze niż bym chciała :) Jak wiadomo jestem osobą niecierpliwą i wymagającą od siebie dużo, dlatego też nie jestem zadowolona z moich postępów, ale będę pilnie ćwiczyła. Pokażę coś jak już się tego nauczę :) Pomimo kiepskich postępów w nauce wieczór był bardzo udany i jeszcze raz dziękuję Dianie za poświęcony mi czas :) Na szczęście mogłam się zrewanżować i też czegoś nauczyć, choć bardzo malutkiego :D
Tu pokazuję moje marne postępy, jeszcze krzywe :) :

A tu zapożyczone zdjęcie z bloga Diany co powinno kiedyś powstać:)

W ramach podziękowania stworzyłam mały zestawik: kartka + zakładka do książki


Obie wykonane na tym samym papierze bazowym  z Galerii Papieru. Na kartce dodatkowo obrazek również z Galerii Papieru, ćwiek ze scrapcomu, tasiemki i motylek od Rysy:) Napis wykonany moimi często stosowanymi stempelkami z drukarenki szkolnej.

Zakładka również otrzymała tasiemki, taki sam ćwiek i obrazek z Galerii Papieru. Napis wykonany tak samo jak w kartce, oraz wiszący "pędzelek" z dwóch kolorów muliny z drewnianym koralikiem.

 Miałam nie pokazywać drugiej strony, ale jak powstała to pokażę. Moim zdaniem nie udana część zakładki, choć moje główne zamierzenie - nie przebicia pierwszej strony w pełni wykonane :)
Nowa właścicielka była bardzo zadowolona, więc mi tym bardziej bardzo miło :)
Wybaczcie również jakość zdjęć - są przygaszone kolory, ale jakoś wiosna na jakiś czas odeszła i nie szło zrobić lepszych zdjęć :(

Koniecznie zajrzyjcie do Diany i podziwiajcie cuda jakie wychodzą spod jej palców:) TU

3 komentarze:

  1. super:D powodzenia w boju z koraliczkami:D

    OdpowiedzUsuń
  2. WItaj w klubie miłośniczek sznurów. To wciąga ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ojejku jejku, aż się zawstydziłam :) Dziękuję :) właśnie zachwycam się teraz Twoją karteczką, jest fantastyczna (zakładka również)! Czekam na efekty ćwiczeń z koralikami :)

    OdpowiedzUsuń