piątek, 16 marca 2012

Wielkanocnie :)

Pisałam, że nie wiem czy będę robić kartki świąteczne - no może jeszcze jedną. Ale, gdy koleżanka zadzwoniła, czy nie zrobiłabym jej kartki świątecznej oczywiście odrazu się zgodziłam. Odrazu powstały dwie, więc z poprzednią miała do wyboru z trzech kartek :) a i tak wybrała dokładnie tą, którą robiłam z myślą o niej (nie mówiłam jej która to) :).
Te kartki wyszły jakoś tak nietypowo, bo stwierdziłam że jajka i baranki są wszędzie - postawiłam na słodkie dodatki, które może odrazu nie kojarzą się ze świętami. Ja jestem całkiem zadowolona z efektu.
Pierwsza kartka:
 W roli głównej znów śliczne misiaczki z kolekcji Forever Friends - Spring Time, jako tło papier z tej samej serii, a do towarzystwa dostały śliczne motylki - ten największy od Rysy (:*), perełki ta nich to Perlen Pen. A na górze z Papermanii. Do tego wstążka przechodząca przez śliczny bilecik "Radosnych Świąt" autorstwa zdolnej Rysy... :)
A jajeczko pokryłam transparentnym Perlen Penem, który pod wpływem ciepła ślicznie popękał. Nie wiem czy widać na zdjęciu:

Druga kartka powstała w oparciu o cudowny rysunek Sarah Kay, którą uwielbiam, jak już zapewne zdążyliście zauważyć:)
 Jako tło połączenie zielonego brystolu i papieru z wcześniej wspomnianej kolekcji Forever Friends - Spring Time:) Do tego znów bilecik od Rysy tym razem z napisem "Smacznego jajka" z malutkimi zielonymi ćwiekami.- takie umocowanie podpatrzyłam u kogo?... znów ta Rysa:P o TU
Obrazek kolorowałam moimi ukochanymi kredkami akwarelowymi, poniżej zdjęcie (troszkę zbyt jaskrawe kolory wyszły na tym zdjęciu)

Też możecie mieć te wspaniałe bileciki, bo na naszym blogu scrapgangsterek trwa mini Candy, ale trzeba się pospieszyć bo trwa tylko do 21 marca!!
I nie zapominajcie o nadal trwającym wyzwaniu Maggie:

2 komentarze:

  1. śliczne są
    ta z misiami przesłodka, kurczaczkowo-dziewczynkowa urocza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepięknie wiosenne obie karteczki:) Super!

    OdpowiedzUsuń